Пенсіонери Приморського району, які відвідують «Українську платформу багатонаціональної Одещини» соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку», вшановували рідну мову написанням диктанту. Куратор напрямку від бібліотеки ім. М. Грушевського Тетяна Мозгова підготувала невеличкий текст Миколи Гоголя.

Чому саме Гоголя? Тому, що слухачі на занятті розповідали про Полтавщину й, зрозуміло, говорили про найталановитішого українського письменника, який тимчасово перебував в Одесі. На згадку про себе Гоголь подарував одеситам ідею проведення гуморини: саме його день народження першого квітня, який називають днем дурня або днем сміху.

Минулого літа Сорочинський ярмарок приїздив на Одещину з кумедними персонажами, гоголівськими героями – гумор понад усе!

А ще слухачки заспівали у дружньому колі українських пісень. До речі, членкині хорової студії «ХОРошій настрій» в українських костюмах виступають на сцені театру, виходили зі співами на День запобігання інсульту в міському саду.

Другу групу «Срібляста хвиля» добре приймають у залах бібліотеки. Вони співають душею, не маючи музичної освіти.

Ще один напрямок любителів хорового співу щопонеділка об 11-00 збираються на Ніжинській, 42.

Отже, якщо Вам цікаво своє дозвілля зробити наповненим, звертайтеся до нас за телефоном: 740-75-26.

Авторка: Марія Фетісова.