19 грудня 2017 року в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського громадський рух «Віра, Надія, Любов» разом з волонтерами провели дитяче свято до Дня Святого Миколая для дітей біженців та діток з багатодітних сімей.

Для довідки: Громадський рух «Віра, Надія, Любов» було створено в Одесі 22 липня 2015 року з метою надання необхідної допомоги та підтримки соціально-неадаптованих групам населення, сприяння в їх соціальній реабілітації, пропаганди здорового способу життя, захисту прав і свобод молоді, формування у неї лідерських якостей.

У програмі: ознайомлення дітей з історією української вишиванки, з національними традиціями та святами: Святого Миколая та Різдва Христового. Наприкінці свята для малечі був накритий солодкий стіл.

 

 

Інформація про захід:

Дітям – від Святого Миколая [Електрон. ресурс] [День Святого Миколая – свято для всіх добрих людей. Але серед них є ті, кому тепло і підтримка необхідні більше. Громадський рух «Віра, Надія, Любов» і бібліотека імені Михайла Грушевського провели святковий дитячий вечір. Новини ТК «Круг» від 19.12.2017] // Круг. – 2017. – 19 груд. – Режим доступу : http://www.krug.com.ua/news/29839