7 серпня 2019 року о 18.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) Ія Ківа почитає старі та нові поетичні тексти російською та українською мовами.

Про автора. Поетка, перекладачка. Вірші, переклади та рецензії публікувалися в журналах «Студия», «Слово/Word», «Нева», «Радуга», «Ковчег», «Плавучий мост», «Новая Юность», «Новый мир», «Белый ворон», «Лиterraтура», сайтах Litcentr і Polutona. Переклала роман Марії Галіної «Автохтони» українською (Фоліо, 2016).

Лауреатка Міжнародного фестивалю літератури і культури «Слов’янські традиції» (2013), міжнародного фестивалю поезії «Емігрантська ліра» (2016), літературної премії ім. Юрія Каплана (2013), переможиця Всеукраїнського поетичного конкурсу «Малахітовий носоріг» (2014, Вінниця) та інш. Лонг-лист літературних премій «Белла» (2014) і «Дебют» в номінації «поезія» (2015).

Учасниця поетичних читань «Книжкового арсеналу», фестивалю поезії «Київські лаври», літературного фестивалю в межах Форуму видавців у Львові тощо.

Вхід вільний.

Запрошуються всі охочі.