14 травня 2017 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться перша лекція з циклу науково-просвітницьких заходів «ШрёдингерФест» – проекту «Intellectuarium» про котів і для котів.

Освітній проект «Intellectuarium» представляє цикл науково-просвітницьких заходів про котів і для котів – всі кошти, зібрані на лекціях, будуть спрямовані на допомогу бездомним тваринам.

В гостях у проекту «Intellectuarium» Volodymyr Nemertsalov – доцент кафедри ботаніки ОНУ ім. Мечникова, доцент кафедри медичної хімії ОНМУ, консультант Музею цікавої науки.

«Хімія котиків» – науково-популярна лекція про те, чому одні люди люблять кішок, а інші терпіти їх не можуть, про алергію на кішок, про те, що викликає у нас залежність один від одного, і як кошенята і цуценята цим користуються. Ми поговоримо про хімію відносин з людьми та іншими соціальними акторами.

В ході бесіди лектор постарається відповісти на Ваші питання і викликати нові.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://goo.gl/FfYbg5