9 листопада 2019 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) у межах освітнього проекту Intellectuarium відбудеться лекція «Шедеври класичної музики в рекламі: що спільного між Бетховеном та Бігмаком?»

Ми звикли сприймати класичну музику та масову культуру як протилежні явища. Але чи так це насправді?

Сьогодні мелодії класичних творів звучать у рекламних роликах, заставках телевізійних програм та стають все більш затребуваними як індустрією поп-музики, так і масовою культурою в цілому. Саме процеси «вживлення» класичної музики  у масмедійну повсякденність ми будемо обговорювати у рамках даної лекції.

• Що привносить у рекламний образ класична музика?
  • Як вона впливає на потенційних покупців товарів, що рекламуються?
  • Які саме твори звучать у найвідоміших рекламних роликах?

Про це і не тільки розповість лектор-музикознавець Юлія Юрчак.

Умови участі – free donation

Обов’язкова  реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_0LAIfHi_X-nGF2g0e_Uw9y4aW4a-2xYUic6yBs36fcXzvQ/viewform