27 вересня 2018 року у бібліотеці відбувся семінар «Організація діяльності бібліотек в сучасних умовах» для бібліотекарів та офіцерів з організації дозвілля військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України (міст Одеса, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя).

Після оглядової екскурсії бібліотекою, яку провела завідувач відділу інформації з питань культури, мистецтва та зв’язків з громадськістю Олена Попова, завідувач відділу соціокультурної діяльності Ольга Нагорнюк розповіла про роботу відділу, окремо зупинившись на презентаціях книг військової тематики, зокрема «Аеропорт» Сергія Лойка, «Пехота» Мартина Бреста, «Голос війни. Історії ветеранів», «Грязь [*khaki]» Сергія Сергійовича (Saigon).

Також були обговорені цікаві форми роботи, як «Жива книга», «Форум театр» та інші.

Фахівці відділу науково-методичного відділу розповіли про діяльність бібліотек Одеської області, участь бібліотечних закладів у грантових проектах, як задовольняються запити користувачів за допомогою сучасних комп’ютерних технологій.

Спілкування відбувалось у невимушеній атмосфері, учасники жваво обговорювали нагальні проблеми, цікавились новими формами роботи у бібліотеках.

По закінченні семінару від імені командування Південного територіального управління Національної гвардії України бібліотеці була оголошена подяка за проведений семінар, а також привітання з наступаючим Всеукраїнським днем бібліотек.