12 липня 2017 року о 17 .00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського відділ соціокультурної діяльності (1-й поверх) до дня народження кінорежисера Олега Сенцова відбудеться перегляд документального фільму «ПРОЦЕС : РОСІЙСЬКА ДЕРЖАВА ПРОТИ ОЛЕГА СЕНЦОВА».

TheTrial: TheStateofRussiavsOlegSentsov

Естонія, Польща, Чехія, 2017 / 70 хв.

Документальний фільм

Режисер: Аскольд Куров

У ролях: Олег Сенцов, Дмитро Дінзе, Наталя Каплан, Генадій Афанасьєв,Олександр Кольченко

Олег Сенцов – український режисер, активіст Євромайдану і уродженець Криму. Після анексії півострова Росією він став активним супротивцем окупації. У травні 2014 року ФСБ заарештувало Сенцова, звинуватило його у плануванні терактів і вивезло до Москви.

Аскольд Куров – режисер фільму стежить за процесом суду і спробами сім’їОлега, його друзів та адвокатів звільнити режисера з в’язниці. Прикрий процес викликав протести по всьому світу: Європейська кіноакадемія і низка всесвітньо відомих кінематографістів – Педро Альмодовар, Вім Вендерс, Агнешка Голланд,  Кен Лоуч, Джонні Депп та інші – закликали звільнити Сенцова. Розслідування Аскольда Курова поступово розкриває абсурдну і лячну  історію про те, як будь-яка людина може стати жертвою безжальної державної машини. Світова прем’єра фільму відбулася на 67-му Берлінському кінофестивалі.

Українські глядачі вперше побачили «Процес» на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA. Також стрічка була представлена у програмі фестивалів JedenSvet/OneWorld у Празі, CPH: DOX у Копенгагені та Festival del Cinema Europeo в італійському місті Лечче.

Дякуємо за можливість перегляду фільму компанії “Артхаус-Трафік”.

Запрошуються всі бажаючі!

Вхід вільний!