23 січня 2018 року об 11.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського відбудеться презентація виставки «ІСТОРІЯ РОМІВ ОДЕЩИНИ» в рамках проекту « Ромські студії в Одесі».

Захід відбудеться за ініціативи Християнсько-гуманітарного університету спільно з ГО «Правозахисний ромський центр», за підтримки МФ «Відродження».

Мета виставки – формування елементів громадянського суспільства в Україні шляхом подолання негативних антиромських стереотипів та упереджень, підвищення рівня знань громадян про етногенез, історію, культурну спадщину та громадське життя ромів.

Презентація розробленого навчального курсу сприятиме зменшенню у суспільстві рівня антиромських стереотипів та упереджень щодо ромів, курс сприятиме підвищенню овітнього рівня ромської молоді та посиленню її ідентичності.

Учасники:

• Савельєв Валерій – ректор «Християнсько гуманітарно економічного університету»;
  • Ольга Жмурко – координатор ромської програми МФ «Відродження»;
  • Прігарін Олександр – доктор історичних наук, доцент історичного факультету Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова;
  • Стоянова Галина – кандидат історичних наук, доцент історичного факультету Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова;
  • Жужуна Дудучава – голова Культурного товариства «Романі Збора»;
  • Наталія Зіневич – кандидат історичних наук, науковець-ромолог.

Вхід вільний!

Запрошуються всі бажаючі!