24 вересня 2019 року о 18.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) музичний гурт «Очеретяний кіт» представить мистецький проєкт «Придунайська історія».

Ядром «Придунайської історії» стали народні пісні Придунав’я у сучасній обробці гурту «Очеретяний кіт» та Анни Заклецької.

Головний герой історії – чумак Василь. Він мандрує Одещиною і спостерігає, які різні народи заселяють ці землі. Його мандрівка детально описує атмосферу цих дивовижних місць у XVIII-XIX століттях: культуру, звички, ремесла та побут. Побудована ця історія, як інтерактивна книжка.

Окрім оповіді та ілюстрацій, в неї входять аудіо доданок і настільна гра-пригода. Аудіо доданок складається з компакт-диска, а також QR-кода з посиланням на музичний інтернет-ресурс. Цей ресурс дасть можливість всім охочим почути аудіо треки з піснями.

Автори мріють, що ця книжка потрапить до рук читачів різного віку. Що вона зацікавить їх та дозволить зануритись в історичні події малої батьківщини. І дізнатися, що відбувалося в знайомих з дитинства краях у минулому.

Побачити, що за народи проживали на території Одеської області і яку історичну спадщину вони залишили.

Книжка незамінна для культивування любові, як до української мови, так і до мов національних меншин, які живуть на цій території та для налагодження міжкультурного діалогу.

Вхід вільний.