18 серпня о 13.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація книжки Руслана Горового «Конотоп- земля легенд» (Видавництво «ТаТиШо», 2018).

Про автора. Руслан Горовий – український журналіст, автор і керівник відомого проекту «Служба розшуку дітей», режисер короткометражного та документального кіно, письменник, автор збірок повістей та оповідань українською та російською мовами, поет і музикант. Він народився і виріс у Конотопі.

Про книгу. Конотоп земля легенд» – чергова книжка письменника. Вона вийшла знов у створеному (Горовим разом із друзями) видавництві «ТаТиШо». Це своєрідний роман з коротких історій, що набули культової популярності після публікацій у фейсбуку автора. Ось як сам Руслан пише про свій Внутрішній Конотоп: «Конотоп – це одночасно і космос, і пустка. Реальність і міф. Глибина внутрішнього і наповненість зовнішнього. Інь і ян. Вижимка. Квінтесенція. Конотоп – це значно більше, ніж ви можете уявити. Конотоп – це Земля легенд. Після того, як ви поринете в його історії, ви вже ніколи не будете такими, як були раніше. Ви назавжди залишите в собі його частку, а в ньому – частку себе». Цього разу Горовий ще вирішив в якості експерименту записати аудіокнигу голосами відомих людей української культури.

Вхід вільний.