4 серпня 2018 року о 15.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація книги «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту».

4 серпня згадуємо мужніх захисників Луганського аеропорту. Будемо говорити про один з найсумніших та найтрагічніших етапів російсько-української війни – загибель екіпажу ІЛ-76, оборону Луганського летовища та прилеглих населених пунктів (квітень – початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима – весна 2013-2014 років).

Книга «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» – результат першої в Україні спроби зібрати та проаналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців.
Команда волонтерів зібрала спогади понад 140 учасників та очевидців тих подій – військових, волонтерів, місцевих мешканців, працівників міліції та аеропорту, медиків, а також унікальні фотографії та картосхеми, що ілюструють військові операції, які відбувалися навколо летовища. Книга містить коментарі військових дослідників, офіцерів та експертів із аналізом основних операцій, а також перелік загиблих під час описуваних подій бійців із різних підрозділів.
Довідки ви можете отримати, написавши повідомлення на нашу сторінку: www.facebook.com/VoinamATO/

На презентації можна придбати книжку з автографами безпосередніх захисників аеропорту – бійців 80-ї бригади, батальонів «Айдар» та «Шторм».

Організатор – Благодійний фонд «Народна підтримка воїнів АТО».

Вхід вільний!

Запрошуємо усіх, кому небайдужа тема цих героїчних подій, які досі залишаються маловідомими для більшості українців.