1 червня 2018 року о 14.30 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація книги Іллі Рейдермана «Птичий крик души. Стихи для взрослых детей».

Ілля Ісаакович Рейдерман (1937 р.н., Одеса): поет, автор 17 поетичних збірок, викладач літератури в художньому училищі ім. Грекова, автор філософсько-культурологічних передач «Поворот», «Перезавантаження» і «Миттєвості Буття» на ТРК Глас. Ведучий Вільної школи філософії і культури для юнацтва в бібліотеці імені Михайла Грушевського. Лауреат муніципальної літературної премії імені Костянтина Паустовського, Член Національної спілки журналістів України, Конгресу Літераторів України, Південноросійського союзу письменників (ЮРСП, Одеса).

Перший день червня традиційно вважається Днем захисту дітей, а «дорослі діти» – це й підлітки, і люди старшого віку – всі, в кого зберігається живий «дитячий початок», без якого немає творчого ставлення до життя. Чомусь ці «матеріально стурбовані» дорослі – безнадійно нудні!

Автор подумки присвятив свою книгу Дж. Селінджеру, автору повісті «Над прірвою в житі», і так само, як і герой повісті, одержимий бажанням рятувати дітей від тієї невидимої прірви, в яку вони можуть впасти. «Я дітей в житі ловлю, тому що їх люблю … Я дітей ловлю в житі, щоб жили не по брехні …» У книзі багато і сатиричних віршів, і віршів ліричних, головний мотив яких – висота духу, яка символізується образом птаха, що летить.

Вхід вільний!

Запрошуються всі бажаючі!