25 червня 2017 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація видання переможця літературного конкурсу імені Григора Тютюнника – «Злочинний порятунок» авторства Ігоря Стамбола.

Стамбол Ігор Іванович – молодший науковий співробітник Інституту біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

На “Книжковому Арсеналі – 2017”

У дебютній збірці художніх оповідань Ігоря Стамбола зібрані історичні та гостро-соціальні оповідання, присвячені добі Визвольних змагань, подіям Другої Світової війни, післявоєнного голоду та українських 90-х. Ці події стали невід’ємною частиною життя українського села. Історіософія стала тлом оповідань,в яких простежуються прогалини в історичній пам’яті народу, протистояння прорадянської та національної концепцій, роль маленької людини на тлі глобальних подій, та всюдисущої людської жадібності.

Вхід вільний!

Запрошуються всі бажаючі!