21 липня 2017 року о 17.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться літературно-музичний вечір, присвячений презентації книги Делія Стейнберга Гусмана «Сьогодні я бачила…».

Вечір проходитиме за участі струнного квартету студентів ОНМА ім. А.В.Нежданової.

Про книгу: «Сьогодні я бачила…» — книжка особлива. Написана прозою, вона не поступається будь-якому відомому поетичному творові, оскільки її слова напрочуд невимушено заторкують найпотаємніше в кожній людині. Ця книга написана у жанрі роздумів про наболілі питання сьогодення, виходить за межі часу і простору, в яких ми живемо, бо жоден її фрагмент не можна назвати відголосом скороминущих уподобань, що так само легко зникають, як і виникають. Отже, перед нами одна з тих незвичайних книг, обкладинка якої мало, а то і нічого нам не говорить, але під нею пульсує цілий світ, геть відмінний від нашого — охмареного песимізмом та безликістю; цілий світ, що, діючи як живодайний бальзам, стає одою життю у кожній з його незліченних форм.

Про автора: Делія Стейнберг Гусман — філософ, письменник музикант, з 1991 року очолює Міжнародну культурну асоціацію «Новий Акрополь». Засновник і організатор музичних і літературних конкурсів. Веде широку просвітницьку діяльність, читає лекції з філософії, психології, символізму, історії мистецтв, естетики. Редактор іспанських журналів «Cuadenos de Cultura» та «Сфінкс», автор численних книжок.

Захід присвячений 25-річчю в Україні культурної асоціації «Новий Акрополь».

Запрошуються всі бажаючі!