23 серпня 2018 року об 11.00 в Одеській ОНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться прес-конференція, присвячена прем’єрному показу на Одещині повнометражного документального фільму про участь українських жінок у війні з Росією «Невидимий батальйон».

Спікери:

• Оксана Іванців – виконавча продюсерка фільму;
  • Світлана Ліщинська – режисерка;
  • Дар’я Зубенко – героїня «Невидимого батальйону»;
  • Андріана Сусак – героїня «Невидимого батальйону».

Довідка: «Невидимий батальйон» – це шість історій жінок-військовослужбовиць, розказаних трьома українськими режисерками: Іриною Цілик, Світланою Ліщинською та Аліною Горловою. Героїні фільму різні за своїм життєвим досвідом, віком, військовими та цивільними професіями, проте їх всіх об’єднала ця війна, і їх історія створюють панорамну картину становища жінки у Збройних Силах. Фільм покликаний актуалізувати дискусію стосовно формування армії за професійним принципом та необхідності реформування законодавства відповідно до стандартів НАТО.

Перший показ в Одесі відбудеться 23 серпня о 19.30 на Приморському бульварі біля Дюка у рамках десятого Вишиванкового фестивалю. Під час показу охочі матимуть можливість поспілкуватись з командою фільму.

Також на Одещині фільм побачать:

• 22 серпня, 20:00 – м. Южне, Міський палац культури;
  • 24 серпня, 11:00 – м. Теплодар, Міський Будинок культури;
  • 24 серпня, 20:00 – м. Доброслав, Парк Слави;
  • 25 серпня, 12:00 – м. Чорноморськ, Палац культури.

Також 25 серпня о 16.00 відбудеться творча зустріч з командою стрічки в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського.