13 вересня 2019 року о 14.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) у межах реалізації «Шкільного екопросвітнього проекту «Час сортувати» відбудеться засідання круглого столу на тему: «Пошук шляхів рішення сміттєвої проблеми. Навчальні заклади як центр формування культури поводження з відходами».

До участі в заході запрошуються представники міського департаменту екології, освіти та міського господарства (комунальні служби), громадські активісти та НГО, а також – представники шкіл, гімназій та інших навчальних закладів середньої освіти міста Одеса, а також всі кому не байдужа дана тема.

Під час круглого столу заплановано розглянути наступні питання:

• презентація «Шкільного екопросвітнього проекту «Час сортувати», його цілей, задач та основних етапів реалізації;
  • актуалізація існуючої проблеми, а саме – відсутність налагодженої системи управління твердими побутовими відходами в місті, в тому числі і в навчальних закладах;
  • формування діалогу щодо питань запровадження сортування сміття в навчальних закладах з місцевою владою, адміністраціями навчальних закладів загальної середньої освіти та громадськістю;
  • налагодження співпраці з представниками органів місцевої влади в межах Проекту.

Запрошуємо всіх зацікавлених долучитись до обговорення проблеми.

«Шкільний екопросвітній проект «Час сортувати» виконується в рамках Проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Організатор – ГО «Центр Демократичного Розвитку Молоді “Синергія”».

Для довідок: [email protected]