24 грудня 2017 року о 15.00 в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) у рамках Мандрівного Docudays UA відбудеться показ фільму «Щоденник» (Україна). Фільм презентує режисер Олександра Чупріна та оператор Ілля Єгоров.

Про фільм. Денису – 14. Він отримує двійки, рубиться в Доту і шукає себе. «Щоденник – твоє обличчя», – кажуть йому у школі. У відповідь він створює альтернативний відеощоденник, де відверто розмірковує про те, що дійсно турбує його. Ми – за лаштунками підліткового життя. Який він – шлях дорослішання?

Про режисера. Олександра Чупріна народилася в Одесі. Завершила Київський Національний університет театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого. За часів Майдану долучилася до Babylon’13 і закохалася в документальне кіно. У 2015 році брала участь в USC School of Cinematics в Лос-Анджелісі – міжнародному воркшопі для документалістів. У 2014-2016 роках працювала в ГО Новий Донбас.

Вхід вільний!

Запрошуються всі бажаючі!