Яскраве літературно-мистецьке свято до Всеукраїнського дня бібліотек відбулося з лекціями, квестами, театральними виставами, дегустаціями страв і напоїв, чайною церемонією – кожний знайшов собі дозвілля по душі.

Після вітальних слів Юліани Сергіївни Амельченко, директорки бібліотеки, був представлений тематичний жартівливий відеоролик, який дав заряд на вільну домашню атмосферу.

Пенсіонери прослухали авторську лекцію «Алкогольна Одеса» популярного провідника Одесою Катерини Курлап, ознайомилися з тематичною книжковою виставкою, а також продегустовали віна заводу «Шабо».

Віна, як й люди, мають аромат, запах, букет, смак та післясмак. Також віна поділяються на молоді (свято молодого віна божоле вже відомо в нашому регіоні), зрілі. Навіть, віна старіють, як люди. Але чудові метафори виноробства вражають, надихають, захоплюють й їхня проекція на життя людини наводить на думку, що тільки повнота життя є щастям.

Віночок одеських пісень від хору «Сріблясті хвилі» був подарунком від пенсіонерів співробітникам бібліотек.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в реалізації соціальних проектів для людей поважного віку.

Автор: Марія Фетісова.