15 березня 2018 року в бібліотеці ім. М. Грушевського відбулась зустріч з автором книги «Таємниця золотої тіари / Тайна золотой тиары», невтомним дослідником Олександром Гуном. Автор довгий час займався пошуком архівних матеріалів про неймовірну людину – відомого колись одеського ювеліра Ізраїль Рухомовського, який у свій час «пожартував» над світом – «Золотий шолом скіфського царя» був виготовлений так майстерно, що ввів в оману навіть досвідчених експертів Лувру.

Автор книги «Таємниця золотої тіари / Тайна золотой тиары», невтомний дослідник Олександр Гун

Цю історію із захопленням слухали гості заходу: студенти Одеського професійного ліцею будівництва та архітектури, а також читачі бібліотеки.

Студенти Одеського професійного ліцею будівництва та архітектури із захопленням слухають історію “скіфської тіари”

Також під час зустрічі Олександр Гун продемонстрував документальний фільм про життєвий шлях Ізраїля Рухомовського та познайомив з яскравими фото ювелірних виробів творця скіфської тіари.

Фото на згадку

Щасливі мати у фонді бібліотеки унікальну книжку, яка навіть у 2-му перевиданні вийшла тиражом лише 200 примірників.

Директор бібліотеки із радістю демонструє чудовий подарунок – унікальне видання книги Олександра Гуна