22 квітня 2018 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності. 1-й поверх) відбудеться лекція «Одеський музей. Місія актуалізації» заступника директора Одеського музею західного і східного мистецтва, культуролога, член ICOM Катерини Михейцевої.

Для довідки. ICOM – це міжнародне об’єднання музеїв та професійних музейних працівників, які займаються збереженням, охороною та популяризацією світової природничої и культурної спадщини, матеріальної и нематеріальної.

Скільки музеїв в Одесі ви знаєте? А скільки одеських музеїв ви відвідали за останній рік? Чому під час суботнього променаду музеї рідко потрапляють в список локацій, обов’язкових до відвідування?

Музеї – це наша спільна власність. Їх колекції – безцінні скарби нашої нації, вони жадають уваги і захоплення своїх власників.

Під час зустрічі поговоримо про те, що музейна інституція – це не напівмертва зона зберігання, а освітній центр, естетичний і інтелектуальний «Клондайк» з колосальним потенціалом проектної діяльності мультидисциплінарного спрямування.

Давайте разом створимо нові рецепти одеської музейної кухні. Адже для цього є всі необхідні інгредієнти. Приходьте, ваша думка дуже важлива!

Вхід free donation (збираємо кошти для книжкових стелажів в лекторій #WeArtMuseum).