26 лютого 2018 року виповнюється 86 років з часу заснування Одеської області – найбільшої області в Україні. Завдяки розвитку сільського господарства, промисловості та рекреаційно-туристичного комплексу Одещина займає важливе місце у структурі народногосподарського комплексу України.

За словами Анатолія Урбанського, голови Одеської обласної ради, «життя і розвиток Одеської області – це гарний приклад мирного та дружнього співіснування поряд людей 133 національностей, десятка різних конфесій.

За цей час на території краю зросло не одне покоління людей: хтось залишився біля рідної домівки, дехто змінив місце проживання, адже сучасне життя вимагає швидко крокувати вперед, прагнучи розвитку. Та, де б не перебували сини і дочки Одещини, їх серце завжди лишатиметься там, де пройшло їх дитинство.

Тут продовжують працювати, навчатись, встановлювати спортивні та трудові рекорди, зберігати і підтримувати традиції, народжувати дітей та долати труднощі, не втрачаючи почуття гумору та самоіронії».

Директор бібліотеки Амельченко Юліана Сергіївна взяла участь в урочистій презентації фотокниги «Одещина: Край та люди», яка відбулась в обласній раді в рамках свята.

Книга стала відкритим порталом до краси Одещини, пишності та душевності людей, що проживають на благодатній землі Причорномор’я. Вдивляючись у портрети та пейзажі, захоплюючись простором та грою фарб, читач усвідомлює унікальність сонячного регіону та дружелюбність різних національностей, які протягом століть живуть у гармонії та порозумінні. Мовою фотографій передано емоції мешканців Одеської області. Знімки ніби зачаровують глядача та переносять до історичних пам’ятників, знакових місць та у радісний вир народних свят. В горі та радості, під час веселощів та на трудовій ниві жителі сіл і міст завжди красиві та осяяні посмішками. Відкрийте для себе наш регіон та полюбіть цю землю так, як любимо її ми.

Приходьте до бібліотеки, щоб перегорнути сторінки чудового альбому!