16 липня 2017 року о 15.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться літературно-музичний вечір групи «Medi Terra» (Одеса-Київ) «Невідома Іспанія».

Наші відвідувачі пам’ятають блискучий виступ групи «Medi Terra» (Одеса-Київ), присвячений творчості Гарсіа Лорки.

Музичний колектив познайомить слухачів з програмою, в рамках якої прозвучать пісні та інструментальні композиції різних регіонів Іспанії (Галісії, Андалузії, Каталонії і ін.) в нестандартних сучасних обробках.

Уявлення про Іспанію, як і про інші країни, багато в чому базується на стереотипах. На питання: «Що ви собі уявляєте при згадці Іспанію?» багато хто без запинки відповість: «Іспанія – це корида, фламенко, сонячна погода і пристрасні жителі». Музичний колектив “Medi Terra” покаже Вам іншу, невідому у нас, Іспанію.

А для того, щоб побачити все її різноманіття, ми здійснимо невелику подорож по різних регіонах країни, послухаємо музичні композиції, що відносяться до різних культур, що тривалий час співіснували на території Іспанії, почуємо, як звучать різні мови (галісійська, каталанська, ладіно), поговоримо про арабів і сефардів, познайомимося з незвичними для нас танцювальними ритмами, дізнаємося багато нового і цікавого про фольклорних персонажів різних народів, відчуємо пряний аромат середземноморського різнотрав’я, гаряче дихання вітрів Магрибу та легкий дотик прохолодного дощу в галісійському селищі … І, можливо, в усьому цьому різноманітті Ви почуєте щось знайоме і близьке …

Запрошуються всі бажаючі!

Вхід вільний!