Шановні користувачі!

Пропонуємо ознайомитись з деякими журналами, які надійшли до відділу періодичних видань.

Літературно-художні:

Мовознавство. 2017. №3

У науково-теоретичному журналі цього розу розглянуто інтенсивні зміни в межах явища варіантності в українській мові новітнього періоду – як власне варіативність мовних одиниць різних рівнів, так і варіювання найменувань за допомогою синонімів, що приводить як до розширення цього явища, так і до його звуження. Також у одній із статей журналу розглянуто співвідношення загальнонаукових, семантичних і формально-граматичних параметрів дослідження синтетичних та аналітичних форм минулого часу дієслова в сучасному сербському літературному дискурсі.

 

Дивослово. 2017. № 9

У цьому номері щомісячного науково-методичного журналу міністерства освіти і науки України методичні рекомендації щодо вивчення української мови і літератури у 2017/ 2018 навчальному році, також висвітлюються ключові проблеми, пов’язані з упровадженням компетентнісного навчання у практику сучасної школи, визначає зміст читацької компетентності, доводить доконечну потребу формування її як якісної характеристики компетентного учня – читача.

Дзвін. 2017. № 9

У щомісячному літературно-мистецькому та громадсько-політичному часописі цього разу зустрілись письменники прозаїчного жанру , наприклад Олексанлр Фразе – Фразенко із уривками його роману, який є одним із товариства любителів поезії ім. І. Франка. Також яскравою особистістю і представником прозового жанру є Людмила Іванець – філолог за освітою та літератор за призначенням із уривками з її книги. Крім того журнал  містить ще дуже багато творів молодих , але дуже талановитих людей різного жанру , на яких потрібно звернути увагу беручи до рук цей часопис.

 

Суспільно-політичні науки:

Журналіст України. 2017. № 9

У щомісячному номері журналу Національної спілки журналістів України розкриваються питання інформаційної війни, яким чином вона впливає і чому вона «стріляє» сильніше гармат. Також розглянуто зміни у змістовому наповненні видання, крім того розкрито потреби працювати комунальним газетам в умовах конкуренції, та необхідність проваджувати нові технології нові програми для візуалізації контенту, заробляти кошти на сайтах і оновлювати дизайн.

Фокус. 2017. № 37

В еженедельном номере журнала содержатся новости этой недели включая: статьи о новинках в жизни страны, мировые новости, а также информация о том какие новинки появились в области культурной жизни. В этот раз  в журнале освящны карикатуры Жюльена Бержо, также в номере журнала нас как  всегда ожидает рубрика «гид» в которой мы найдем информацию о том, как быть умесным на светских раутах, что надеть и о чем говорить.

Український тиждень. 2017. №37

Цього разу, на сторінках журналу на нас чекають новини тижня, серед яких: інцидент на кордоні з Саакашвілі і які політичні аспекти не були враховані коли адміністрація президента вимагала позбавлення громадянства колишнього грузинського президента, крім того у журналі висвітлено економічні прогнози для українського населення. 

 

Країна. 2017. №35

У номері журналу освітлені нові реформи української влади,яких уникали впродовж 26 років, а саме за нововведеннями тепер батьків, які відмовляються платити аліменти на дітей, позбавлятимуть можливості виїжджати за кордон. Також у цьому випуску журналу зазначені новітні технології, що нарешті дійшли до Житомиру. Окрім того у статях журналу ми можемо знайти інформацію і про сучасний стан нашої футбольної збірної, їх плани на майбутня та прогнозування від спортивних журналістів.

Корреспондент. 2017. № 33-34

В новом номере журнала на первой месте стала медицинская реформа и возможность ее воплощения в жизнь с первого января. О мимо этого в журнале затронута и политическая тема, ведь стартовал новый «политический сезон», а это значит, что сейчас активно будет происходить «дележка портфелей», ведь вакансий много, а новичков никто в свои ряды пускать не хочет. Это и многое другое будет ждать вас на страницах журнала.

 

Корреспондент. 2017. № 35-36

В очередном номере журнала обращено внимание на вопрос отсутствия собственного государства у курдов, являющихся достаточно большой национальностью и массово проживающих в основном в пределах Турции. Кроме того, рассмотрен вопрос о госбюджете на 2018 г., в том числе, статьи финансирования различными министерствами и ведомствами. Тем не менее, центральной темой номера является трагедия, произошедшая в детском лагере «Виктория» в Одессе, и приведшая к смерти отдыхающих там детей; в связи с чем, по факту чиновники различных областей обеспокоены проверкой систем пожарной безопасности во избежание подобного в дальнейшем.

Новое время. 2017. № 34

В новом номере журнала освящены трагические события города Одессы, а именно пожар в лагере «Виктория» в результате которого погибли трое детей и еще несколько госпитализированы. Сама трагедия, а также обнародованные факты, свидетельствующие о вопиющей халатности сотрудников лагеря, вызвали общественный резонанс и протесты под одесской мэрией с требованиями отставки мера Геннадия Труханов и наказания все виновных в этом пожаре. Кроме того, в номере освящены военные учения России и Беларуси.

Український тиждень. 2017. № 38

В черговому випуску актуалізовано увагу на питанні відсутності справедливої судової системи в Україні, яка на часі не надає адекватного вирішення із ситуацію по судовим процесам в м. Чорноморськ та виправдала обвинувачених у справі масових заворушень в Одесі 2 травня. Крім того у номері описано історію бойового шляху одного із захисників українських інтересів Антона Цедіка, що 2014 р. трагічно загинув у війні за Україну.

Український тиждень. 2017. № 39

У журналі цього разу розкривається сутність і персоналії кібератак, та які заходи приймаються для кібербезпеки після епідемії вірусу «Petya». Також у журналі розглянуті зміни в поліції та прокуратурі, що вже відбуваються понад два роки ,та чому  ці перетворення не є ефективними для самого суспільства.

 

Природничі науки :

Мікробіологія і біотехнологія. 2017. № 2

В журналі наведена інформація щодо бактеріоцинів – низькомолекулярних білків факультативно-анаеробних споро утворювальних бактерій (ФАСБ), що володіють антимікробною активністю, ії класифікації, структури та властивостей. Серед бактеріоцинів ФАСБ виділяють такі, що при синтезі зазнають вторинної модифікації, та такі, що їй не піддаються. Крім того розглянуто як відбувається серологічний моніторинг вірусу інфекційної бур сальної хвороби у місцях промислового вирощування птиці для оцінки актуальності цього збудника для України.

Вісник національної академії наук України. 2017. № 8

У щомісячному загальнонауковому журналі роз’яснені моніторинги варіацій фізичних параметрів Сонця з 11 – річним циклом активності, а також у журналі розглянуті наукові проблеми створення турбомашин нового покоління з покращеними техніко – економічними показниками. Крім того описані ресурси та якість поверхневих вод України в умовах антропогенного навантаження та кліматичних змін. Також розглянуті нові підходи до створення антибіотиків для лікування мультирезисентних форм туберкульозу.

Одеський медичний журнал. 2017. № 4

У науково-практичному журналі цього разу розкрито порівняльну гепатопроекторну антидисбіотичну і гіполідемічну ефективність флавановмісних засобів за умов експериментального токсичного гепатиту, крім того в одній із статей журналу надано аналіз клубочково – канальцевого балансу, та навантаження водою від’ємного окисно – відновного потенціалу в олігуричну стадію сулемової нефропатії.

 

Економічні науки :

Экономика Украины. 2017. № 9

В новом номере научного журнала содержаться статьи с рассмотрением проблем экономической теории, а именно рассмотрены теоретические подходы к исследованию этапо развтия рыночной экономики. Также в журнале представлены научные дискуссии на тему социальных предпосылок экономического развития Украины.

 

 

Економіка та держава. 2017. №8

У науково-практичному журналі цього разу статті розкривають проблематику політики економічного націоналізму від витоків до сучасних варіацій, крім того у журналі охоплені новітні технології, наприклад blockchain та його переваги і неочевидні можливості використання у різних галузях. Цікавою також буде стаття щодо експрес діагностики рівня соціо-еколого-економічної збалансованості адміністративної території графічним методом.

Фінанси України. 2017. № 8

 У журналі розкриті пріоритетні напрями Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки, а саме підвищення рівнів прозорості, підзвітності, результативності та ефективності у сфері державних фінансів. У зв’язку з цим актуалізується необхідність всеохоплюючої імплементації основних принципів оновленого Кодексу фіскальної прозорості (2014) Міжнародного валютного фонду в національне бюджетне законодавство та практику управління державними фінансами.

Вісник пенсійного фонду. 2017. № 9

У загальнодержавному інформаційно-аналітичному виданні описане формування об’єднаних громад: стан, проблемні питання та шляхи їх вирішення , також журнал розкриває співпрацю органів Фонду з об’єднаними територіальними громадами, метою якої є насамперед, підвищення якості надання послуг населенню з використанням сучасних інформаційних технологій.

 

Популярні :

Вокруг света. 2017. № 10

Новый номер журнала посвящен отчасти итальянской мафии, где нас ожидают сумасбродные личности вошедшие в итальянскую историю бандитизма. Также очень любопытной будет для вас статья о улыбке фараона, ведь два раза в год изваяние Рамзеса II «оживает» на 12 минут из-за пронизывающего его луча солнца, также оживают и расположенные рядом с фараоном боги Ра и Амон, но только на 6 минут, это происходит благодаря строителям храма, который был возведен в ХIII веке до н.э. ведь именно они смогли рассчитать расположение статуй так, чтобы световое шоу происходило точно в установленные даты, сейчас за ним наблюдают 21 октября и 21 февраля.

Туризм. 2017. № 5

У новому номері журналу головні події цієї осені, так наприклад ми можемо ознайомитись із інтерв’ю Нати Жиженко, солісткою гурту «ONUKA», який став причиною гордості українців завдяки своєму виступу на «Євробаченні 2017». Крім того бренд амбасадор закладу «Mirum Elonda Villas» Марія Горобець поділиться з вами враженнями щодо острову Крит, та продемонструє як краще вести свою сторінку в соціальних мережах на прикладах власної у мережі «INSTAGRAM». Також дуже цікавою буде розповідь про 7 із 300 замків Польщі, адже варто тільки перетнути кордон нашої країни і нам відкривається ціла країна замків і палаців , які вже зачекались на нас.