Шановні користувачі!

Пропонуємо ознайомитись з деякими журналами, які надійшли до відділу періодичних видань.

Економічні науки:

Фінансовий контроль. 2017. № 9

У номері журналу – про комунальні підприємства, що є неодмінною складовою фінансового забезпечення сталого розвитку територій. Також серед найважливіших проблем – проблема підвищення ефективності використання державних ресурсів і піднесення суспільного добробуту. Пізнавальною статтею є стаття щодо першої подорожі до Європи, про те, що треба знати, подорожуючі.

 

 

Актуальні проблеми економіки. 2017. № 3

Представдені можливі шляхи співпраці у сфері торгівлі між Великою Британією та ЄС після Brexit. Також розглянуто досвід національних інноваційних систем малих розвинених країн Європи та доведено необхідність його використання при формуванні моделі латвійської інноваційної системи. Крім того, запропоновані напрямки для формування моделі національної інноваційної системи.

 

 

Фінансовий контроль. 2017. № 10(141)

Випуск науково-практичного журналу, як завжди, розглядає новини законодавства, пов`язані зі змінами у нормативно-правових актах. У якості однієї з підтем розбирається питання володіння автомобільними засобами, що мають іноземні номерні знаки. В номері також детально розглянуто проблеми і перспективи реформування державних резервів України.

 

 

Економіка та держава. 2017. № 9

У щомісячному науково- практичному журналі розглянуто вплив економіки на добробут населення України, проаналізовано підходи науковців до вивчення і оцінювання добробуту населення країни, обґрунтовано необхідність дослідження впливу тіньової економіки на економічний добробут суспільства при вивченні рівня життя населення країни. Охарактеризовані структурні елементи, а також позитивні і негативні сторони тіньової економіки.

 

 

Економіка України. 2017. № 10

У номері науково-практичного журналу представлені матеріали за наступними рубриками: наукові дискусії, управління економікою: теорія і практика, фінанси, податки, кредит. В рубриці з проблем державного управління, регіонального розвитку і децентралізації мітяться статті міністерства економічного розвитку і торгівлі України, в яких означені особливості взаємозв’язку економічних та політичних трансформацій на шляху до реконструктивного розвитку економіки. Також розглянуто банківський та реальний сектори економіки України.

 

Фінанси України. 2017. № 9

У журналі зазначено, що проблема стабілізації державних фінансів потребує вдосконалення інструментів одночасно із змінами у сфері грошово-кредитного та валютного регулювання. Крім того, в одній з статей, на основі світової практики, запропоновано авторські концептуальні підходи до вибору та координації важелів управління державними фінансами.

 

 

Літературно- художні:

Дзвін. 2017. № 8

У щомісячному літературно-мистецькому та громадсько-політичному часописі окреслені проблеми жанрового афоризму в давній українській літературі, також міститься роман-мозаїка «Заглада» Бориса Боровця. Ангеліною Забитівською розглянуто національний музей у Львові, заснованого стараннями Галицького Першоієрарха Андрія Шептицького, як скарбницю духовно-культурної та естетичної ідентичності.

 

Дивослово. 2017. №10

У журналі розміщені статті, які на основі психолого-педагогічної літератури та педагогічної практики характеризують особливості навчання з упровадженням технологій розвитку критичного мислення на уроках української мови та літератури, а також розкрито прийоми та методи, які сприяють активізації пізнавальної діяльності школярів. Крім того, подано приклади планів-конспектів уроків української мови для 9-го класу з використанням технології розвитку критичного мислення.

 

Березіль. 2017. № 10-12

У номері літературно-художнього та громадсько-політичного журналу Національної спілки письменників України міститься особливе і щире інтерв’ю актриси театру і кіно, Герою України Ади Роговцевої. Крім того, у журналі можна ознайомиться із поезією та прозовими творами сучасних письменників.

 

 

 

 

Golden coal. 2017. № 1

Данный журнал является персональным проектом художников творческой студии «Суповой набор», который получил специальную премию конкурса молодых украинских художников МУХі 2015. Представлено интервью одного из основателей проекта «Призма», который должен помочь людям, проживающим в ДНР и ЛНР, выйти из апатии и депрессии.

 

 

Суспільно-політичні науки:

Новое время. 2017. № 37

В этом номере журнала представлено интервью основателя и главы самого популярного в Украине интернет-магазина одежды «modnaKasta» Андрея Логвина, в котором он делится информацией, каково это заниматься бизнесом «по правилам украинских джунглей» и объясняет, почему иностранные интернет-компании никогда не станут лидерами отечественного рынка. Также представляет интерес рубрика журнала «Мой город», в которой представлен город Лилль и его карнавалы.

Жінка. 2017. Жовтень

У журналі розкриті проблеми вибору кваліфікованих вчителів. З цього приводу Наталя Мосейчук, Оксана Гутцайт та Ольга Сумська висловили свою власну думку та дали поради всім українським жінкам. Цікавою є стаття щодо школи майбутнього, якою її бачать самі вчителі, батьки і діти.

 

 

 

Новое время. 2017. № 39

Центральною статтею в черговому номері часопису виступає допис щодо аспектів впровадження та майбутнього функціонування української медицини згідно з новою урядовою реформою. Крім того, детально розглянуто рейтинг 100 найбагатших українців, перебіг економічного зростання котрих безпосередньо впливає на загальний економічний потенціал країни. Серед означених персоналій і президент України – Петро Порошенко.

Журналіст України. 2017. №10

 Актуальною і першочерговою з усіх проблем медіа є  їхня безпека, про це не одноразово заявляють  на медіа конференціях «журналіст України» розглянув цю тему у цьому номері журналу. Також дуже гострою стала тема волонтерства , адже кожен з нас міг би бути більш активним і принести користь суспільству, особливо коли ми на шляху створення «нового суспільства».

 

 

Військо. 2017. №9

У журналі розглянуто зміну рядом порядку нарахування грошового забезпечення військовим , тепер грошове забезпечення військовослужбовців буде напряму залежати ід прожиткового мінімуму. Також описане співробітництво з альянсом , а саме яких масштабів набула ця співпраця і за якими напрямками.

 

 

Український тиждень . 2017. № 41

Центральною темою номеру стала шкільна дипломатія, як Україна має захищати закон про освіту. Також розглянуто закон про реінтеграцію Донбасу, чи допоможе він збільшити реальний вплив Києва на окупованих територіях.

 

 

 

Популярні:

Українській туризм. 2017. № 5

Розглянуті актуальні новини туристичної галузі в Україні. Також йдеться про поширений туристичний рух – «туристичний екстремізм», який активізувався у таких місцях, як Барселона, Майорка, Амстердам, мешканці яких вже втомилися від багатомільйонних туристичних потоків.

 

 

 

Країна знань. 2017. № 7-8

У науково-популярному журналі для юнацтва представлені статті, що містять цікаву інформацію щодо історії техніки, астрономічні досягнення, цікавинки в біології та хімії. Також інформативною є стаття про транспорт Києва, як він з’явився і як покращилося життя киян завдяки йому.

Науково- практичні:

Вісник національної академії наук України. 2017. № 9

У щомісячному загальнонауковому журналі оглянуто виступи академіків НАН України з приводу геотектонічної еволюції і нафтогазового потенціалу, цікавими є повідомлення молодих учених установ НАН України щодо класифікації диференціальних рівнянь за симетричними властивостями, а також доповідь про лібералізацію ринку залізничних перевезень.

 

 

Пам’ятки України. 2017. № 5-6

У журналі означена необхідність підтримки Волині, адже саме Волинь завжди відігравала провідну роль у державотворчих процесах Волинсько-Галицького князівства. Також розглянуто Волинь за часів великого князя Дмитра-Любарта, адже XIV століття залишається досить загадковим періодом історії України не лише внаслідок скупості писемних джерел, а й через вкрай недостатнє вивчення питання щодо суверенної української Волинської держави.

 

 

Вища школа. 2017. № 8

У науково-практичному журналі йдеться про впровадження конструктивного підходу до підготовки майбутніх фахівців у системі сучасної вищої освіти. Формування компетентностей студентів, їхньої готовності до вирішення конкретних завдань сьогодення вимагає пошуку нових форм і методів навчання.

 

 

 

Приватний лікар. 2017. № 6

У журналі розкриті основи харчування, як зробити власний раціон корисним. Крім того, зазначені тенденції та тренди медичного права як молодої галузі українського права. Також актуальною є проблема ведення кадрового діловодства в закладах охорони здоров’я та у лікарів приватної практики.

 

 

 

Приватний лікар. 2017. № 7

У журналі розкрита проблематика медичного бізнесу в сучасній економіці, які є шляхи до покращення прибутку. Також маркетинг-експертом Юлією Демцовою надані топ 5 рекомендацій для проводження ефективних рекламних компаній в медичний сфері; по-перше, це планування, адже будь-яка ефективність не повинна проходити експромтом; якщо компанія запущена в поспіху, то вона ризикує провалити весь продаж; другий крок – це постанова конкретних завдань, адже тільки так можна виміряти успіх. Третій крок – це розрахунок бюджету, адже іноді рекламні компанії доводиться змінювати на ходу, враховуючи певні обставини. І п’ятий крок до ефективної рекламної компанії – це аналіз витрат та прибутку, що було в рекламній кампанії було ефективним і принесло кошти, а що ні.

Участковый врач. 2017. № 7

В журнале отмечены главные особенности, определяющие здоровье человека от момента зачатия до смерти; одной из таких особенностей является, в первую очередь, наша пища, поэтому очень важно подбирать рацион, чтобы жить в гармонии с собой и с окружающей средой. Помимо этого, в журнале затронуто влияние токсических веществ на печень и как лечить подобное, если проблема именно в лекарстве.

 

 

Природничі науки:

Геология и полезные ископаемые мирового океана. 2017. №2

В журнале рассмотрены ареалы развития, количественное распределение, морфометрия грязевых ввулканов Средиземного, Черного и Каспийского морей, время их заложения, источники тввердых выносов, глубины злегания очагов и корней вулканов. Также рассмотрена связь между распределением мейобентоса и концентрациями углеводородных газов.

 

 

 

Неведомый мир. 2017. № 10

В журнале рассматривается тема, волнующая человечество с его появления на Земле, а именно – для чего же мы живем. Кроме этого, предлагаются законы управления собой, выполняя которые можно всегда совладать с собой.