01 жовтня 2017 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського відбудеться святковий концерт улюбленого музичного колективу «Medi Terra», присвяченого Міжнародному дню перекладача

30 вересня відзначається Міжнародний день перекладача та Всеукраїнський день бібліотек.

Якщо б у світі не було перекладачів, ми не змогли б зрозуміти загадки грецького гекзаметру та латинських наукових термінів, відчути красу хокку та іспанських романсеро, відкрити для себе дивовижний світ казок Г.Х. Андерсена та незвичайних історій Р. Кіплінга, узнати, як закінчилися подорожі Одиссея і які пригоди чекали Алісу в Зазеркальє …

В програмі – виступи перекладачів, які поділяться цікавим досвідом, прочитають вірші та прозу різними мовами – польською, японською, румунською, іспанською…, представлять власні переклади, розкажуть про свою непросту і цікаву роботу.

В музичній програмі групи «Medi Terra» прозвучать пісні ладино, галісійською, каталанською…та інструментальні композиції, що відносяться до фольклору народів Середземномор’я.

Колектив «Medi Terra» вітає співробітників бібліотеки з професійним святом і бажає процвітання, нових цікавих книг та творчих проектів!

Вхід вільний!