20 квітня 2019 року о 15.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться чергова лекція з циклу науково-просвітницьких заходів «ШредінгерФест» проекту «Intellectuarium» про котів і для котів. Тема лекції – «Мемокотики». Спікер – Наталя Бородина.

Меми – наймиліша після котиків частина інтернет-простору. А може, насправді це грізна зброя в інформаційній війні або пастка, що засмоктує мозок наївного користувача? Адже меми бувають з безліччю прихованих підтекстів, а деякі навіть спеціально розробляються фахівцями з реклами.

Але якщо це меми про котиків – тоді зовсім інша справа! Хоча і котики бувають не так прості…

Про меми, пов’язані із котиками і не тільки, а також про їх роль в культурі і соціумі в цілому розповість доцент Одеського національного політехнічного університету Наталія Бородіна.

Щиро запрошуємо всіх охочих!

Вхід free donation.

Всі кошти, зібрані під час лекції, будуть спрямовані на допомогу пухнастим мешканцям притулку «Котяче царство».

Телефон для довідок: 093 034-59-99