19 січня 2019 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться зустріч з приголомшливим співрозмовником Олександром Пустовітом (м. Київ) – кандидатом фізико-математичних наук, пушкіністом, музикантом, дослідником і пропагандистом класичного мистецтва.

Ця зустріч відкриває цикл заходів проекту Intellectuarium, присвячених видатному письменнику, математику, логіку, філософу, самому цитованому (після Шекспіра) англійському класику Льюїсу Керролу.

Ми приготували для вас дуже вишукане інтелектуальне бенкет, в якому переплітаються парадокси, загадки, сенс і нісенітниця, абсурд і нонсенс, логіка і геометрія, поезія і гра … Разом ми постараємося заглянути в таємничий задзеркальний світ винахідливого фантазера і суворого математика Льюїса Керролла і зрозуміти – що є сенс?

Про лектора. Олександр Віталійович Пустовіт – професор кафедри філософії Міжрегіональної Академії Управління Персоналом (МАУП), автор підручників «Історія європейської культури», «Етика і естетика. Спадщина Заходу. Історія краси і добра», «Введення в логіку» і монографії «Пушкін і західноєвропейська філософська традиція». З 1996 по 2006 рік викладав у Київській консерваторії.

Участь у заході за попередньою реєстрацією: https://goo.gl/4c6q6j

Довідки за тел. +38093 034 59 99