25 січня 2018 року відзначається 80-річчя Володимира Висоцького – видатного актора, співака і поета, класика жанру авторської пісні, автора низки прозаїчних творів.

Популярність Володимира Висоцького була й залишається донині феноменальною. Це обумовлюється його людською чарівністю і масштабністю особистості, поетичним даром, унікальністю виконавської майстерності.

Як відомо, актор багато знімався на Одеській кіностудії. Глядачам давно полюбилися фільми з його участю – «Вертикаль», «Інтервенція», «Служили два товариші», «Короткі зустрічі», «Небезпечні гастролі» і «Місце зустрічі змінити не можна».

На будівлі Одеської кіностудії можна побачити пам’ятну дошку на честь перебування Володимира Висоцького в нашому місті, а одна з вулиць Одеси носить його ім’я.

Шанувальники таланту і творчості Володимира Семеновича зібралися 10 лютого в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського на вечір пам’яті, який проводив клуб «Літературно-музична вітальня» Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського.

Під час заходу

Під час заходу пролунали пісні Висоцького, також згадали цікаві факти про життя і творчість поета, на екрані був продемонстрований невеликий відеоролик про Володимира Висоцького. З театральною мініатюрою виступив театр «Естріон» ПНПУ з композицією «Маски».

Театр «Естріон» ПНПУ з композицією «Маски»

Перед гостями виступали:

• викладач російської мови і літератури Одеського національного університету І.І. Мечникова Криворучко Ольга Олексіївна;
  • доцент психології Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського Черножук Юрій Григорович;
  • Анатолій Димчуков, Володимир Щербань, В’ячеслав Космаков та інші шанувальники таланту В. Висоцького.

Виступи гостей

Всіх бажаючих запрошуємо в нашу бібліотеку познайомитися з унікальною книжковою колекцією в 11 томах, в яку увійшли 700 текстів пісень, 1000 архівних фотографій, 11 дисків з піснями.

Унікальна книжкова колекція в 11 томах, в яку увійшли 700 текстів пісень, 1000 архівних фотографій, 11 дисків з піснями