Під час заходу

Під час заходу пролунали пісні Висоцького, також згадали цікаві факти про життя і творчість поета, на екрані був продемонстрований невеликий відеоролик про Володимира Висоцького. З театральною мініатюрою виступив театр «Естріон» ПНПУ з композицією «Маски».

Театр «Естріон» ПНПУ з композицією «Маски»

Перед гостями виступали:

• викладач російської мови і літератури Одеського національного університету І.І. Мечникова Криворучко Ольга Олексіївна;
  • доцент психології Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського Черножук Юрій Григорович;
  • Анатолій Димчуков, Володимир Щербань, В’ячеслав Космаков та інші шанувальники таланту В. Висоцького.

Виступи гостей

Всіх бажаючих запрошуємо в нашу бібліотеку познайомитися з унікальною книжковою колекцією в 11 томах, в яку увійшли 700 текстів пісень, 1000 архівних фотографій, 11 дисків з піснями.

Унікальна книжкова колекція в 11 томах, в яку увійшли 700 текстів пісень, 1000 архівних фотографій, 11 дисків з піснями

Залиште коментар