20 травня 2018 року о 15.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності) відбудеться зустріч з представницями Ліґи Українок Канади.

18-27 травня в Одесі відбудеться Шоста канадська медична місія, за організації Ліги Українок Канади.

Ліґа Українок Канади в рамках проекту Ангели Хоронителі України виступає головним спонсором шостої канадської медичної консультативно-тренувальної місії в Україну, організованої Канадсько-Українською Фундацією. Група із 25 канадських медиків надаватиме медичну допомогу ветеранам та пораненим бійцям, які захищали територіальну цілісність України.

Однотижнева місія проходитиме на базі Військово-медичного клінічного центру Південного регіону в м. Одесі з 19-26 травня 2018 року, під час якої будуть оглянуті понад 100 українських військових. Щоденно канадські медики одночасно проводитимуть операції у трьох операційних кімнатах.

Ліга Українок Канади – Всеканадійська неприбуткова організація, яка підтримує гуманітарні та громадські проекти у сфері освіти, наданні медичної допомоги та ініціативах, спрямованих на зміцнення і розбудову громадянського суспільства як в Канаді, так і в Україні. Ліга Українок Канади підтримує розвиток української спільноти в Канаді для збереження унікальної історії українців в Канаді. Ліга сприяє розбудові українсько-канадських відносин,побудованих на принципах демократії, верховенства права та прав людини, підтримує боротьбу України за її незалежність, безпеку та територіальну цілісність у Європейській сім’ї народностей.

Вхід вільний!