Шановні користувачі!

З 15 листопада планується старт курсу-практикуму «Гарна українська мова — шлях до успіху».

Кількість годин: 20

Цей курс-практикум адресований усім, хто в повсякденному житті користується російському мовою й відчуває труднощі при переході з російської на українську.

Метою курсу є отримання навичок практичного володіння українським словом.

В програмі:

• засвоєння норм літературної української мови,
  • техніка мовлення українською,
  • оволодіння лексичними, граматичними, стилістичними та іншими нормами сучасної літературної української мови;
  • мистецтво перекладу,
  • повсякденне спілкування.

Культура мовлення — це правильність, точність, чистота, виразність і доречність мовлення!

Шануймо рідну мову, себе і людей, з якими спілкуємось українською!

Авторка та ведуча курсу-практикуму Любов Федченко – філологиня, журналістка, театрознавиця, котра має багаторічний досвід роботи зі словом, активно займається практикою українського мовлення. Протягом двадцяти років була авторкою та ведучою щотижневої українознавчої-лінгвістичної передачі «Дивослово» на Одеському обласному радіо.

На її рахунку — ціла низка перекладів творів драматургії з різних мов на українську, численні мистецькі програми про видатних діячів історії та культури України, проведення численних культурно-просвітницьких заходів тощо.

Пропонована авторська методика опанування культури та техніки мовлення українською мовою в умовах білінгвізму базується на виконанні практичних завдань та тренуванні.

Деталі згодом.