21 січня 2016 року о 15.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться чергова зустріч на курсах української мови в рамках проекту «Одеса україномовна».

Тема зустрічі – «Культура мовлення».

«Яка людина, така його і мова», вважав Сократ. Звідси і з’явився цей чудовий сократовский афоризм «Заговори, щоб я тебе побачив …»

Основою будь-якої мови є живе розмовне мовлення. Мовлення – процес добору й вживання засобів мови для порозуміння з іншими членами певної мовної громади.

Культура мовлення – це дотримання сталих мовних норм усної і писемної літературної мови, а також свідоме, невимушене, цілеспрямоване, майстерне вживання мовно-виражальних засобів залежно від мети й обставин спілкування.

Вхід вільний!

Запрошуються всі бажаючі!

Проект реалізується за підтримки ВГО «Рух захисту української мови».