13 липня 2018 року в ОУНБ ім. М. Грушевського відбулась зустріч з паном Уле Тер’є Хорпестадом – Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Норвегія в Україні та Білорусі.

Під час зустрічі відбулось жваве обговорення відносин між двома країнами. Фонд бібліотеки поповнився чудовими фотоальбомами та книгами норвезьких авторів.

Норвезька спільнота – Одеса в особі голови правління Евена Яра та Одеська обласна універсальна бібліотека ім. М. Грушевського, виявляючи обопільний інтерес до участі у розвитку співробітництва між Україною та Норвегією в галузі культури, підписали меморандум про співпрацю.

На заході були присутні представники ЗМІ, громадськість Одеси, студенти та викладачі факультету міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія» та читачі бібліотеки.

Нові зустрічі попереду! Разом дізнаємось про країну вікінгів та фіордів.