25 травня 2019 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться чергова лекція з циклу науково-просвітницьких заходів «ШредінгерФест» проекту «Intellectuarium» про котів і для котів. Тема лекції – «Кот в стилі етно-ф’южн: подорож по Піренеям».

Вперше на Шредингерфест – музична зустріч! Нашими гостями стануть учасники Одесько-київської групи Medi Terra. Разом з ними ви відправитесь в музичну подорож, спостерігаючи за образом кота в різні епохи і в різних регіонах Піренейського півострова. А солістка колективу Олена Зимова розповість про те, яку роль відіграє кіт в піснях, повір’ях, прислів’ях і приказках цієї частини Європи.

Для довідки. Група утворилась у 2012 році за ініціативи вокалістки, перекладачки, філолога Олени Зимової (Київ) і бас-гітариста, аранжувальника Мирослава Поліщука (Одеса). Medi Terra виконує авторські обробки традиційних мелодій народів Середземномор’я і прилеглих регіонів. Твори в стилі етно-ф’южн звучать на мовах оригіналів.

За сім років Medi Terra брала участь у багатьох арт-фестивалях, фестивалях середньовічної культури і історичної реконструкції в Києві, Харкові, Одесі, Білгороді-Дністровському, демонструвала просвітницькі та музично-поетичні програми (в тому числі «Невідома Іспанія» і літературно-музичну програму, присвячену творчості Ф. Г. Лорки), брала участь у прем’єрі вистави «Я – глина на твоєму колі …»  одеського театру «Пур-ле-шанс».

Отже, програму «Кот в стилі етно-ф’южн: Подорож по Піренеям» представлять:

• Олена Зимова (вокал, перкусія)
  • Ольга Гуцул (скрипка)
  • Наталя Стеблина (акордеон, губна гармоніка)
  • Мирослав Поліщук (бас-гітара)
  • Андрій Ковальчук (дарбука, блок-флейта)
  • Олексій Камінський (кахон, тарілки).

Щиро запрошуємо всіх охочих!

Вхід free donation.

Всі кошти, зібрані під час лекції, будуть спрямовані на допомогу пухнастим мешканцям притулку «Котяче царство».