20 квітня 2018 року о 18. 00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація нового роману Ірини Фінгерової «Плацебо».

Молоду, але вже знану і успішну, одеську письменницю Ірину Фінгерову та її новий роман представлятиме генеральний директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький.

Про книгу. Реаліті-шоу «Місце» – для тих, хто не може знайти своє місце. Саме туди потрапляє Місяць після чергового звільнення з Офісу. Десять учасників, один спільний знаменник – нав’язливе бажання копирсатися в собі тупим іржавим цвяхом. Екзальтовані ведучі чаклують над телевізійним зіллям, раз у раз, підсипаючи перцю в супчик з кровоточивих ран і жорстоких провокацій. Безжальна публіка аплодує. Переможець отримає головний приз, якщо здасть фінальний іспит. Подробиць ніхто не знає. Але найбільш незрозуміло – як вижити в світі, де кожна калюжа стає кривим дзеркалом і знущально регоче, відображаючи чергову дитину, яка не відрізнить на смак карамель від скла? Як вижити в світі, де потрібно бути найщасливішим? Схоже, і цього ніхто не знає…

 

Про автора. Ірина Фінгерова закінчила Одеський національний медичний університет, є автором збірок малої прози «Тамагочі» (2009), «Сюртук» (2017). Журналістка, авторка і куратор арт-платформи і аудіотеатра «Театр вух». Її твори перекладені українською, німецькою та англійською мовами.

Модератор презентації – Катерина Михейцева, заступник директора Одеського музею західного та східного мистецтва.

 

Вхід вільний!