11 липня 2019 року о 17.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться лекція «Грецьке відлуння в українській літературі» к.філол.н. Назара Назарова (м. Київ).

В історії художнього перекладу, як і в історії літератури, є свої періоди і стилі. Давньогрецька, візантійська і новогрецька літератури віддавна існують в українському перекладі.

На лекції ми поговоримо про те, як із часом змінювалися підходи до відтворення грецької літератури українською мовою, як переспіви, переклади та інші види інтерпретацій будували мости між епохами і культурами.

А також про те, як від Петра Ніщинського, Лесі Українки та Іван Франка до Бориса Тена і Григорія Кочура та наших сучасників тягнеться нерозривна нитка Аріадни.

Вхід free donation (рекомендована сума 50 грн)

По всім питанням звертайтесь в приватному повідомленні до Насті Кучеренко у Фейсбуці.