11 лютого 2017 року о 16.30 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського(відділ соціокультурної діяльності,1-й поверх) у рамках миротворчого проекту «Я живу в Одесі»за ініціативи БФ «Карітас»Одеса УГКЦ відбудеться публічне обговорення у форматі «Жива бібліотека» на тему: «Дискримінація довкола нас».

У програмі обговорення питань:

• Чи легко бути мамою дитини із особливостями розвитку, котра прагне мати друзів, навчатися та нічим не відрізнятися від інших однолітків?
  • Які стереотипи можуть стояти на заваді у людини з особливими потребами?
  • Як повернутися до улюбленої справи, якщо твої відомі на весь світ роботи залишилися в окупованому Донецьку, а сам ти потрапив під обстріли?

Запрошені «живі книги» розкажуть свої історії, які не залишать байдужими, а жваві дискусії дозволять відшукати для себе шляхи подолання актуальних для нашого суспільства проблем.

Вхід вільний!