9 червня 2019 року, у межах ХХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського було вручено Диплом ІІ ступеню учасника ТОП-10 рейтингу в номінації «Персональний покажчик» Всеукраїнського бібліотечного бібліографічного рейтингу – 2018 за підготовку рекомендаційного бібліографічного покажчика «Сонячне сяйво Тетяни Яблонської» (до 100-річчя з дня народження).

Вітаємо автора – Тетяну Кирилівну Храмцову – і всіх причетних з заслуженою нагородою.

Сонячне сяйво Тетяни Яблонської [Текст] : рек. бібліогр. покажч. / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. мистецтв ; [підгот. Т. К. Храмцова ; консультант-бібліогр. Н. Б. Слюсаренко ; техн. ред. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. Т. М. Полянко]. – Одеса, 2017. – 176 с.