7 жовтня 2017 року о 17.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться зустріч з одеським поетом Андрієм Хаєцьким. «Дещо» – зустріч символічна і благодійна!

ДЕЩО про мету.

Займатися благодійною допомогою – то навіть не праця. То окремий вид життя. Спостерігаючи за родиною Корпорация Монстров, це можна з легкістю зрозуміти. Невгамовність, настирливість та сумління. Риси, які сьогодні – величезна рідкість.

Організація «Корпорація монстрів» надає допомогу людям, які потрапили до складних життєвих ситуацій, що потребуть миттєвого втручання. Паралельно із цією місією, група співпрацює (у частині ремонтів, закупівлі обладнання, канцтоварів, одежі) із дитбудинками, сиротинцями, а також допомагає дитячій обласній лікарні та опіковому відділенню (у частині ремонтів та закупівлі обладнання).

Здавалося б, ці функції мали б виконувати не звичайні люди власними силами та фінансами. Але, як виявилось, якщо не люди – то більше нікому.

У групі «Скорая волонтерская помощь» можна знайти всю необхідну інформацію щодо напрямків та результатів діяльності.

Мета ж вечора – допомогти допомагати. Звісно, благодійність – це справа добровільна. Але якщо навіть просто переповісти друзям про цих Людей – це вже стане допомогою.

Основна карта «Корпорації монстрів»: Карта Приватбанк 4731 2191 0161 8076 (Ножевникова Екатерина Юрьевна).

ДЕЩО про причини.

Якщо не ми – то нікому більше.

ДЕЩО про дату.

За словами А. Хаєцького, «7 жовтня я вважаю своїм другим днем народження. у 2010 році саме у цей день мені замінили клапан у серці і функцію життя включили знову. Я пам’ятаю ті емоції – до і після. пам’ятаю, як не вірив своєму лікарю, що буквально через півроку житиму звичним життям. як буквально прощався із усіма напередодні ввечері. бо не знав, чи прокинуся після операції.

Протягом всього того періоду поруч були Люди. вони назавжди залишаться у моїй голові і у тому серці, яке вони відремонтували. на жаль, одного з них, одного із головних рятівників, вже немає, але віддячити зараз я можу лише тим, що продовжуватиму робити добро, як і він. Відтоді я почав цінувати час, людей та справжніх лікарів.

Тож, 7 жовтня мені 7 років. і я намагатимусь довести, що я вже дорослий та разом із вами – Людьми – можу продовжувати робити дива».

ДЕЩО про учасників.

Андрій Хаєцький (нові вірші та дещо із надрукованого у книзі «Три крапки») та спеціальний гість Валерій Пузік (вперше для одеської публіки у якості поета).

Вхід вільний!