Шановні читачі!

Маємо честь запросити вас обрати кращу книгу премії «Еспресо. Вибір читачів 2019» в нашій бібліотеці.

Для довідки: Телеканал «Еспресо» три роки поспіль проводить книжкову премію, головною відмінністю якої є те, що переможців визначатимуть читачі в бібліотеках.

Коннурс відбувається в декілька етапів. Наша бібліотека долучилась до 3-го, заключного, етапу, під час якого саме читачі в бібліотеках по всій Україні визначать переможця серед 3-х фіналістів.

Цього року у номінації «Література для дорослих» представлені книги:

1. Андрусяк Іван. Фонетика тиші : поезія, проза. – Тернопіль, 2019.
  2. Криштопа Олег. Братство : документ. роман [за матеріалами слідчої справи Кирило-Мефодіївського братства].– Івано-Франківськ, 2019.
  3. Шиян Гаська. За спиною : роман. – Харків, 2019.

Тому до 10 листопада включно запитуйте книги-номінанти премії у відділі міського абонементу.

Читайте! Заповнюйте анкету! Обирайте кращу книгу!

Переможці Премії будуть оголошені наприкінці листопада 2019 року в ефірі телеканалу «Еспресо» і на сайті espreso.tv