03 грудня (субота) о 15.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться лекція «АНТИСуржик» в рамках реалізації проекту «Одеса україномовна».

Суржик є всюди. У текстах законів і в підручниках, на радіо й телебаченні і, звісно, у побутовому спілкуванні. Іноді цю «інфекцію» сприймають як мовну норму.

Де ж проходить тонка грань між суржиком та нормою та як очистити своє мовлення? Дізнаєтеся вже цієї суботи!

«Одеса україномовна» – проект, спрямований на популяризацію в Одесі української мови та української культури.

Всі охочі запрошуються щосуботи на постійно діючі безкоштовні курси української мови, які проходитимуть щосуботи за підтримки ГО «Рух за захист української мови».