Перелік праць 2019 року:

• Бібліотеки Одеської області в цифрах. Рік 2018 : аналіт.-стат. зб. / Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. Н. П. Маловік ; комп’ют. набір Н. П. Маловік ; заг. редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2019. – 18 с.
  • Вибори Президента України 2019 року: методичні поради працівникам бібліотек [Текст] : метод. лист / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; [упоряд. З. П Бондаровська ; комп’ют. наб. З. П Бондаровська ; заг. редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2019. – 8 с. – 10х21,5. – 40 прим. : б.ц.
  • Методичне забезпечення бібліотечної діяльності [Текст] : інформ. список / Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. Н. П. Маловік ; комп’ют. набір Н. П. Маловік ; верстка та редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова] . – Одеса, 2019. – 24 с. – (Світ бібліотек сьогодні ; вип. 13(15)).
  • Методичне забезпечення бібліотечної діяльності [Текст] : інформ. список / Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка  ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. Н. П. Маловік ; комп’ют. набір Н. П. Маловік ; верстка та редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2019. – 36 с. – (Світ бібліотек сьогодні ; вип. 14(16)).
  • Письменники, історики України – бібліотечна увага 2019 року [Текст] : метод. лист / Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; [упоряд. Ю. С. Амельченко ; комп’ют. наб. Ю. С. Амельченко ; заг. редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2019. – 19 с. – 10х21,5. – 40 прим. : б.ц.
  • Рік 1919: Українська Революція – Україна соборна [Текст] : метод.-бібліогр. поради / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; [упоряд. Ю. С. Амельченко ; комп’ют. наб. Ю. С. Амельченко ; заг. редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2019. – 11 с. – 10х21,5. – 40 прим. : б.ц.
  • Складання звітів за допомогою програми ЕСМаР [Текст] : метод. пам’ятка / Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; [підгот. Н. П. Маловік ; комп’ют. набір Н. П. Маловік ; верстка та редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2019. – 20 с. – 10х21,5. – 40 прим. : б.ц.
  • Складання звітів за формами 6-НК, 80-а-рвк [Текст] : метод. пам’ятка / Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського; [підгот. Н. П. Маловік ; комп’ют. набір Н. П. Маловік ; верстка та редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2019. – 22 с. – 10х21,5. – 40 прим. : б.ц.
  • Сучасні виборчі процеси та завдання бібліотек [Текст] : інструкт.-метод. лист / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. Ю. С. Амельченко ; комп’ют. набір Н. П. Маловік ; оформл. та редагув. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А.Булгакова]. – Одеса, 2019. – 4 с.