Перелік праць 2018 року:

• Бібліотеки Одеської області в цифрах. Рік 2017: аналіт.-стат. зб. / Управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін., Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського; наук.-метод. від. ; [підгот. Н.П. Маловік; комп’ют. набір Н.П. Маловік; відп. за вип. О.А. Булгакова]. – Одеса, 2018. – 18 с.
  • Робота бібліотек в Рік охорони культурної спадщини в Україні [Текст] : метод. поради / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; [упоряд. Ю. С. Амельченко ; комп’ют. наб. Ю. С. Амельченко ; заг. редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2018. – 8 с. – 10х21,5. – 40 прим. : б.ц.