Перелік праць 2017 року

• Бібліотеки Одеської області в цифрах. Рік 2016: аналіт.-стат. зб. / Управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін., Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського; наук.-метод. від.; [підгот. Н.П. Маловік; комп’ют. набір Н.П. Маловік; відп. за вип. Т.М. Полянко]. – О., 2017. – 18 с.
  • Методичне забезпечення бібліотечної діяльності [Текст] : інформ. список / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. Н. П. Маловік ; комп’ют. набір Н. П. Маловік ; верстка та редагув. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2017. – 24 с. – (Світ бібліотек сьогодні ; вип. 9(11)).
  • Методичне забезпечення бібліотечної діяльності [Текст] : інформ. список / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. Н. П. Маловік ; комп’ют. набір Н. П. Маловік ; верстка та редагув. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2017. – 20 с. – (Світ бібліотек сьогодні ; вип. 10(12)).
  • Методичне забезпечення бібліотечної діяльності [Текст] : інформ. список / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. Н. П. Маловік ; комп’ют. набір Н. П. Маловік ; верстка та редагув. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2017. – 28 с. – (Світ бібліотек сьогодні ; вип. 11(13)).
  • Новий простір бібліотеки: популярність, репутація, бренд [Текст] : з досвіду роботи / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. Ю. С. Амельченко ; комп’ют. набір Ю. С. Амельченко]. – Одеса, 2017. – 11 с.
  • Організація роботи бібліотек з фондами в умовах децентралізації [Текст] : метод. поради / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. Г. М. Бойко, Н. В. Усатюк ; комп’ют. набір Г. М. Бойко, Н. В. Усатюк ; оформ. та редагув. О. М. Ласкевич ]. – Одеса, 2017. – 20 с.
  • Робота бібліотек в рік 100-річчя Української революції: формування громадської свідомості і демократичних ціннісних орієнтирів [Текст] : інструкт.-метод. лист / Управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. Н. П. Маловік ; комп’ют. набір Н. П. Маловік ; оформл. та редагув. О.М. Ласкевич ; відп. за вип. Т. М. Полянко]. – Одеса, 2017. – 4 с.
  • Создание статьи в Википедии : экспресс-консультация / Одес. обл. универс. науч. б-ка им. М. Грушевского ; отд. электрон. библ..-библиогр. инф. ; [подгот. О. А. Булгакова ; комп. набор О. А. Булгакова ; отв. за вып. Т. Н. Полянко]. – Одесса, 2017. – 9 с. ; 15х21. – 45 прим. : б. ц.