Перелік праць 2017 року

Краєзнавчої тематики

• Знаменні і пам’ятні дати Одещини. 2018 рік [Текст] : календар / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. краєзнавч. л-ри і бібліографії ; [підгот. Т. О. Андросова ; комп’ют. набір Н. Р. Магла ; худож. оформ. та заг. редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2017. – 40 с. ; 15х21. – 10 прим. : б.ц.
  • Література про Одеську область за 2016 рік : наук.-допом. бібліогр. покажч. / Упр. культури, національностей, религій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. краєзнавч. літ. ; [підгот. Т. О. Андросова; бібліогр. матеріали підгот.: Т. С. Ступаченко, А. В. Діденко ; комп’ют. набір А. В. Діденко, Т. С. Ступаченко ; ред. Т. О. Андросова. ; верстка та заг. редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2017. – 440 с.

***

• Нові находження сільськогосподарської літературі за 2016 рік [Текст] : [щоріч. звед. бібліогр. список нових находжень з питань сіл. госп-ва за 2016 р.] / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. техніч. та с.-г. літ. ; [підгот. М. В. Чайковська ; комп’ют. набір М. В. Чайковська ; верстка, худож. оформл. та редагув. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. Т. М. Полянко]. – Одеса, 2017. – 32 с.; 15х21. – 45 прим. : б.ц.
  • Органічне землеробство – запорука продовольчої безпеки [Текст] : бібліогр. покажч. / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. техн. та с.-г. літ. ; [підгот. М. В. Чайковська ; комп’ют. набір М. В. Чайковська ; верстка, худож. оформ. та редагув. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2017. – 44 с. ; 15×21. – 40 прим. : б. ц.
  • Сонячне сяйво Тетяни Яблонської : (до 100-річчя з дня народження) [Текст] : рек. бібліогр. покажч. / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. мистецтв ; [підгот. Т. К. Храмцова ; консультант-бібліогр. Н. Б. Слюсаренко ; техн. ред. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. Т. М. Полянко]. – Одеса, 2017. – 176 с.