Перелік праць 2017 року

• Нові книги про Одещину за 2015-2016 роки [Текст] : бібліогр. покажч. / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культур. спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. краєзнавч. літ. і бібліогр. ; [підгот. Т. О. Андросова ; комп’ют. набір А. В. Діденко ; верстка, худож. оформ. та редагув. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. Т. М. Полянко]. – Одеса, 2017. – 24 с. ; 15×21. – (Що читати про край ; вип. 12-13). – 40 прим. : б. ц.
  • Сонячне сяйво Тетяни Яблонської : (до 100-річчя з дня народження) [Текст] : рек. бібліогр. покажч. / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. мистецтв ; [підгот. Т. К. Храмцова ; консультант-бібліогр. Н. Б. Слюсаренко ; техн. ред. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. Т. М. Полянко]. – Одеса, 2017. – 176 с.