19 липня 2018 року о 18.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудуться чергові лекції у форматі More Knowledge молодих вчених і любителів науки в рамках проекту 15х4 Od – «Поєднання (мед) препаратів» та «Великий терор і одеська інтелігенція».

More Knowledge – це формат довгих часових лекцій від 15х4 Talks

Кожен день в наш організм потрапляють сотні речовин з іноді несподіваними властивостями – з чаю, кави, соків, мінералок, тютюну і drugs. Правильно поєднувати все це – велика наукова майстерність.

Під час лекції обговоримо, які дари природи і медицини не треба змішувати, розглянемо приклади. Про це розкаже Tymofii Kulynych «Поєднання (мед) препаратів»

На лекції Павло Майборода «Великий терор і одеська інтелігенція» буде висвітлена одна з найбільш трагічних сторінок так званої сталінської модернізації – «Великий терор» (1936 – 1938 рр.). Автор торкнеться різних підходів до пояснення великого терору, розповість про механізм «вибивання свідчень» у підозрюваних; про протоколи допитів, які зберігаються в архівах. На лекції також буде розказано про постраждалих представників одеської інтелігенції, зокрема, викладачів Одеського державного університету. Лектор розповість, яким чином можна дізнатись про долю родичів, які постраждали від «великого терору» і торкнеться питання пам’яті про «великий терор» в нашому суспільстві.

Вхід вільний!