26 квітня 2018 року о 18.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудуться чергові лекції у форматі More Knowledge молодих вчених і любителів науки в рамках проекту 15х4 Od – «Криптологія Гомеопатія».

More Knowledge – це формат довгих часових лекцій від 15х4 Talks

Що таке шифрування і як безпечно передавати інформацію? Як це можна застосувати в звичайному житті? Поговоримо про таємничі нерозшифровані писання, про боротьбу криптоаналітиків і математики, на якій тримається весь світ шифрування разом з Олександром Гутовським.

IBM Watson, генна інженерія і протипухлинні препарати: непросто уявити, що медицина не завжди була такою. Ще три століття тому перед лікарями стояли зовсім інші завдання. Як допомогти пацієнтові кровопусканням, не втративши занадто багато крові. Як не заразитися від міазмів. Що робити з хворим на чуму, якщо до народження Олександра Флемінга понад сто років і антибіотики ще ніхто не відкрив. Втім, революції в медицині відбувалися і тоді: і про одну з таких, про гомеопатію, ми дізнаємося на лекції Олександра Петренка.

Вхід вільний!